1. Ana Sayfa
  2. Ritüeller

Aşk Ritüeli Nasıl Bozulur?


Aşk ritüeli nasıl bozulur sorusu son dönemlerde çok sık gelmeye başladı. Ritüeller, büyüden biraz daha farklıdır. Tutmaması ya da bozulması gibi bir durumdan bahsetmek pek doğru olmaz. Bundan ziyade rahatlatıcı etkisi vardır. Ancak bedensel ve zihinsel olarak hazır değilseniz ya da odaklanma sorunu yaşıyorsanız ritüeller sizleri rahatlatmayabilir. Aksine agresif bir hale bile sokabilir. Öncelikle bedeninizin ve zihninizin hazır olması gerekir. Bedeniniz bu ritüele ihtiyaç duymalıdır. Ritüelin uygulanmasından sonra enerjinizin değiştiğini fark edeceksiniz.

Aşk duygusu platonik bir şekilde olabilir. Ya da açığa çıkarmakta zorlanılabilir. Aşk ritüeli, duyguları daha iyi yönlendirmek için yapılır. Aşk hayatını stabil tutmak ve karşı tarafı kendine çekmek isteyen kişiler tarafından tercih edilmektedir. Bu ritüelin pek çok çeşidi bulunur.

Bunlardan en bilineni dolunay ritüelidir. Bu ritüel ağırlıklı olarak sahip olunan aşkı korumak ya da aradığı aşkı bulmak isteyenler tarafından yaptırılıyor. Her büyüde olduğu gibi bu ritüelde de çeşitli malzemelerden yararlanılır. Büyüler ve ritüeller son derece hassas konulardır. Bilgi birikimi ve deneyim gerektirir. O nedenle tek başınıza yapmanız tavsiye edilmemektedir.

Dolunay Aşk Ritüeli Nedir?

Herkesin bildiği üzere ayın dolunay hali vardır. Ayın güneşe göre dünyanın ters tarafında kaldığı durumu ifade eder. Dolunay, bireylerinde içindeki duyguları yükseltir ve coşturur. Eğer kötü düşünceler barındırıyorsanız daha da depresif bir hal alırsınız.

İyi enerjiye sahipseniz mutluluk duygunuz tavan yapabilir. Yani içinizde duygularla paralel bir olaydır. İşte buna dolunay etkisi adı verilmektedir. Bu ritüel diğerlerine göre biraz daha farklıdır. Gerçekleştirebilmek için geniş bir alana ihtiyaç duyulur.

Aşk Ritüeli Günah Mı?

İnsanlar her zaman manevi güçleri ve işlemleri merak etmiştir. O nedenle mistik ve doğaüstü olan pek çok şeye ilgi duyarlar. Dinimize göre yaradan dışında farklı bir nesneden ya da güçten fayda beklemek günahtır. Çünkü İslamiyet’te totem, ya da insandan üstün başka varlıkların olduğuna inanmak doğru değildir.

yazı arası banner

Aşk Ritüeli Büyü Müdür?

Ritüeller büyü anlamına gelmez. İçerisinde önemli farklılıklar barındırır. Amaç, insan zihninin dinlenmesini sağlamaktır. Bu sayede hayat kalitesinin artması hedeflenir. Ritüeller, doğadan alınan güçlerle yapılır. Büyü ise bunların tam aksidir. Ritüeller doğa enerjisi ile gerçekleştirildiği için bir nevi meditasyon olarak geçer. Yani büyü sınıfına girmezler.

Aşk Ritüeli Kaç Gün Sürer?

Ritüeller insan bedenini ve zihnini rahatlatmaya yarar. En etkili meditasyon yöntemlerinden biridir. İhtiyaç olduğu kanısına varıldığında tekrar yapılabilir. Süresi ise kişiden kişiye değişiklik gösterir. Belirli bir günü mevcut değildir.

Aşk Ritüeli Bozma İşlemleri

Aşk ritüeli genelde büyü ile karıştırılır. Ancak sanılanın aksine büyü değildir. Tutmaması gibi bir durum mevcut değildir. Ritüel, bir nevi meditasyondur.

Bireylerin zihnini rahatlatmak ve yaşan kalitesini artırmak amacıyla yapılır. Aşk ritüeli yaptırmadan önce bedensel ve zihinsel olarak kendinizi hazır hissetmeniz lazım. Doğru bir şekilde yapıldığı takdirde enerjiniz yükselecektir.

Aşk Ritüeli İşe Yarıyor Mu?

Meditasyon yapmanın insan bedeni üzerindeki etkisi oldukça büyüktür. Meditasyonun faydalı bir işlem olduğu herkes tarafından bilinmektedir. Aşk ritüellerinde ise spesifik olarak bir kişiyi değil belki ama aşkı hayatımıza çekebilmek mümkün hale geliyor.

Evren ve insanın güçlü iletişimiyle hayatımıza istediğimiz her şeyi bu ritüeller sayesinde hayatımıza çekebiliyoruz. Yeter ki biz bu çekime bedenimizle ruhumuzla hazır olalım. Olması gereken her şey hayatımıza çekilecektir. Ancak her zaman vurguladığımız gibi doğru kişiler tarafından doğru bir şekilde uygulanması şarttır.

Daha fazlası için Büyüler kategorimizi takip etmeyi unutmayın!

yazı sonu banner

Yorum Yap