1. Anasayfa
  2. Büyüler

İp Büyüsü

İp Büyüsü
İp Büyüsü
0

İp büyüsü nasıl yapılır ve nasıl bozulabilir? İp ile yapılan bağlama büyüsü hangisidir? İp büyüsü ile yapılan kara büyü tutar mı?

Kocayı ip ile bağlama büyüsü yapılabilir mi? İple yapılan dil bağlama büyüsü nedir? Tüm sorularınızın yanıtları yazımızın detayında…

İp büyüsü ne olduğu ne işe yaradığı ve bu konu hakkında bilinmeyenleri bu yazımda sizler için net bir şekilde ifade edeceğim.

İp ile yapılan bu büyü, genel anlamda bağlama büyüsü kategorisi içinde yer alıyor. Eşler arasında yapıldığı zaman evliliği perçinleyen son derece etkili bir büyü olduğu biliniyor.

İp Büyüsü Nedir?

İp Büyüsü Nedir?
İp Büyüsü Nedir?

Halk arasında düğüm büyüsü olarak da ifade edebiliriz. Sessiz ve sakin bir yerde yapılması gereken bu büyüde en başta amacın ne olduğunun belirlenmesi gerekir.

Tarihsel süreçte son derece köklüdür. Mekke dönemi, belki de evveline dayandığına dair bilgiler vardır. İp büyüsü aynı zamanda Yahudiler tarafından da çok sık tercih edilmiştir.

Bu büyü için en başta uzun bir ip bulunması gerekiyor. Diğer büyülerde de olduğu gibi aynı zamanda birçok tılsımlı sözcük ve dua ile etki derecesi arttırılabilir.

Ortalama 40 tane düğüm atılması gerekmektedir. Bunu yanında düğümler atılırken bir yanda da özel dualar okunur.

Dua sonrasında vefkin dahil edilmesi etkisinin artacağı anlamına gelir. Bu şekilde ritüel tamamlanmaktadır.

Uygulama şekilleri farklı olsa da sonuç her zaman benzer olacaktır. Büyü yapan kişinin uzmanlığı zaten bilinmesi gereken bir konu. Bu anlamda ip büyüsü konusunda sizlere yardım edebilirim.

7 Renkli İp Büyüsü Nasıl Yapılır?

7 Renkli İp Büyüsü Nasıl Yapılır?
7 Renkli İp Büyüsü Nasıl Yapılır?

7 renkli ip büyüsü nasıl yapılır denildiğinde, diğer ip büyülerinden daha farklı olduğunu söylemek gerekir. İp büyüsü genelde 2-3 renk ip kullanılarak yapılır.

7 renk ip büyüsündeyse, 7 farklı renge ihtiyaç vardır. Kırmızı, mor, mavi, pembe, beyaz, siyah ve gri renkte ipler edinilerek, bu büyünün yapım aşamasına geçilir.

Alınan bu ipler, büyü ya da farklı bir amaçla daha önce kullanılmamış olmalıdır. Medyumun belirttiği sıralamada ipler ele alınır ve birbirine düğümlenir.

Söylenen ritüel sözleri eşliğinde, ipler toprağa gömülür. Belli bir süre sonra topraktan çıkarılıp, sevilen kişinin ceketine dikilir.

Ardından belli bir süre sakince beklemeye başlamak önemlidir. Kısa süre sonra bu büyü de etkisini gösterecektir.

İp ile Yapılan Bağlama Büyüsü

İp ile Yapılan Bağlama Büyüsü
İp ile Yapılan Bağlama Büyüsü

İp ile yapılan bağlama büyüsü, en çok eşinin gözünün dışarda olduğunu düşünen evli kişilerden gelen talepler üzerine olmaktadır.

Eşini eve bağlamak, onun gözünü bağlamak, başka kimseye bakmamasını sağlamak adına tercih edilir. Kara büyü olarak da kullanıldığı noktalar vardır. Yazımızın bazı kısımlarında bunu da aktaracağız.

İple yapılan büyüleri sadece aşk büyüsü olarak düşünmek doru olmaz. Ticari hayatta daha fazla kazanç elde etmenin yanında bolluk bereket için de yapılabilmektedir. Aynı zamanda kısmet açma noktasında da çok fazla faydası bulunuyor.

Büyülerin belli yapılma tarzları vardır. Tüm süreçlerin tıkır tıkır kusursuz bir şekilde işlemesi gerekir. iple yapılan büyüler için de geçerli olan bir durumdur.

İpin üzerine üflenecek olan tılsımlı sözler büyük önem taşır. Bunlar kişiye göre değişim gösterir. İp büyüsü yaparken bunlara dikkat etmek gerekir.

İp Büyüsü ile Yapılan Kara Büyü

İp Büyüsü ile Yapılan Kara Büyü
İp Büyüsü ile Yapılan Kara Büyü

İple yapılan kara büyü, çoğu insanın bilmediği gizli ilimlerden biridir. İnsanlar kendilerine daha öncesinde eğer kara büyü yapılmışsa bu noktada her zaman daha ince eler sık dokur hale gelir.

Fakat tabii ki bu kötü olayların kimsenin başından geçmesini istemeyiz. Ama İp büyüsü için bilgi sahibi olmak da önemlidir

Kara büyüleri iyi anlamak için zararlarından bahsetmek gerekir.  Sitemde sizlere bilgilendirici pek çok kara büyü içeriği sundum.

İnsanların hayatlarının kaymasına neden olabilecek kadar tehlikeli büyülerdir. Ayrılık acısı, sağlık sorunları hatta ölüme varan sonuçlar olabilir.

İple yapılan kara büyüler ise insanın canını sıkmak, ona hayatta ölümü tattırmak üzerine yapılır. Kişi iple yapılan kara büyü etkisi altında kalınca kendini iple sıkılmış gibi hisseder.

Bu durum içinde çıkmak için ne yaparsa yapsın başarılı olamaz. İp büyüsü işte bu kadar kapsamlı bir işlemdir.

İp Bağlama Büyülerinden Korunma

İp Bağlama Büyülerinden Korunma
İp Bağlama Büyülerinden Korunma

İp bağlama büyülerinden korunma, kişinin özgür iradesi ile karar verme isteği ile alakalıdır. Bazı insanlarda bağlılık eğilimi daha fazla olur.

Bazı insanlar ise her ne yaşarsa yaşasın bağlanmak istemez. Bir insan ile ortak karar vermek ona zor ve ağır gelir. Bu tarz insanlar bağlılıktan korunmak isterler.

İslam, dini açıdan duaları kötülükten korunmak için kilit olarak görür. Kötülükten korunmak için en önemli ve kuvvetli araçlar dualardır. Duaların kabul olması için içten ve samimi bir şekilde okunması gerekir.

Kısacası dualar her derde devadır demek gerekiyor. İçsel sıkıntılar, yaşamsal sorunlar, maddi sorunlar ve daha fazlası için dua etmek gerekir.

Büyülerin bozulmasında da danışanlarıma en önemli ve büyük tavsiyem tabii ki dua etmeleridir. Dua eden kişilere şeytanlar yaklaşmaz, melekler her zaman yanlarında olur.

Kara büyülerin tehlikelerine karşı da en büyük önleyici unsur dualardır. Dualar, inançlı insanların ağzından dökülmelidir çünkü en çok onlara yakışır.

Kara büyüler genelde inanç açısından eksik kişilere uğrar. Ama bunun tersi bir durum da söz konusu olabilir. İp büyüsü ile de bağlama büyülerinden korunabilirsiniz.

Kocayı İp ile Bağlama Büyüsü

Kocayı İp ile Bağlama Büyüsü
Kocayı İp ile Bağlama Büyüsü

Kocayı ip ile bağlama büyüsü, eşin evine bağlı olması, sorumluluklarının bilincinde olması, çocukları ile ilgilenmesi, evine ekmek getirmesi, eşine iyi davranması için yapılan bir uygulamadır.

Bu uygulama hakkında daha önce edindiğim tecrübelerin çok fazla olması, sizlere yardımcı olmam anlamında çok önemli bilgileri de sunar.

Evlilik, insanların bir arada yaşamasının gerektiği çok zor ama bir o kadar da güzel bir kurumdur. Kimi zaman tartışmalar olması da bu anlamda doğaldır.

Fakat, tartışmak yerine en başından önlem alınabilir, sorunlara bu şekilde en kökten çözüm bulunabilir. Örnek olarak eşiniz eğer ki evine bağlı biri değilse, çocuklarına ilgi göstermiyor ve eve geç geliyorsa burada sorun bellidir.

Kocayı eve bağlama büyülerinin kullanım alanları, yukarıdaki eksiklerden meydana gelir. Eşler arasında geçimsizliklere baktığımız aman bunlar genelde birbirileri ile zaman geçirmemeleri ile alakalıdır.

Eş eve geç gelir ve iletişim olmaz. İletişim olmayınca da insanlar birbirini tanıyamaz. İp büyüsü bu sorunların çözümüdür.

İple Yapılan Dil Bağlama Büyüsü

İple Yapılan Dil Bağlama Büyüsü
İple Yapılan Dil Bağlama Büyüsü

İple yapılan dil bağlama büyüsü, kişinin dilin bağlayan, başkaları yanında konuşmasının önüne geçen bir manevi uygulamadır.

Kişi eğer söyledikleri ile çok fazla pot kırıyorsa, yakın çevresi o kişiyi susturmak adına bu tarz bir yol izleyebilir. İp ile yapılan bağlama büyülerinde daha birçok seçenek vardır.

Büyü ile alakalı net bilgiler almak ve gerekli olan süreçleri değerlendirmek için bizi takip edebilirsiniz. Her geçen gün artan talepler sonrasında genel anlamda sizlere muhteşem içerikler ile yardımcı olmaya devam ediyoruz.

Sitemiz İp büyüsü başta olmak üzere büyü, dua, vefk ve benzeri birçok ilmin gönlünüze girişine neden olur.

Benime görüşmek için sitede yer alan WhatsApp iletişim numarasını kullanabilirsiniz. Her istediğiniz an arayabilir, aklınıza takılan bir soru varsa cevaplarını bulma sürecine girebilirsiniz diyebiliriz.

Sevgiliyi İp ile Bağlama Büyüsü

Sevgiliyi İp ile Bağlama Büyüsü
Sevgiliyi İp ile Bağlama Büyüsü

Sevgiliyi ip ile bağlama büyüsü ile alakalı bilgi alabileceğiniz yazımızı okumanız halinde çok fazla örnekten de yararlanmanız mümkün oluyor.

Bağlılık büyüleri seven çiftler arasında köprü görevi görür. Muhteşem ve güzel büyüler haricinde duaların da insan hayatında önemli yer kapsadığını biliyoruz. En etkili büyüler hakkında bilgi almak için de bizi takip etmeniz gerekir.

İnsanlar evlenmeden önce belli evrelerden geçer. İlk evre tanışma, sonrasında flört gelir. Flört sonrasında gelen sevgililik evresi aslında evlilik öncesinde en önemli süreçtir. Bu süreçte uzun bir birliktelik olur. Çiftler birbiri ile zaman geçirerek tanışırlar.

Sorun olması halinde ayrılıkların meydana gelmesi kaçınılmaz olur. Özellikle evlilik için niyet varsa, bazı sorunlar görmezden gelinmez.

Özellikle bağlılık ile alakalı sorunlar bunlar arasında yer alıyor. Kişi kendisine bağlı olmayan gözü dışarda olan biri ile evlenmek istemez.

Sevgiliyi bağlama büyüsü de bu nedenle son derece etkilidir. Sevdiğiniz kişinin kalben size bağlı olmasını istemeniz halinde, büyü ve duaların da desteklerini almanız gerekiyor.

İp büyüsü dediğimiz zaman her ne kadar ilk olarak akla karı koca ilişkileri gelse de sevgiliği atlamamak gerekir.

İp Büyüsü Neden Yapılır?

İp Büyüsü Neden Yapılır?
İp Büyüsü Neden Yapılır?

İp büyüsü neden yapılır sorusu, pek çok çiftin bireylerinin aklını kurcalayabilir. Öncelikle bunun nedenlerinin pek çok insan için farklı olabileceğini söylemek gerekir.

İp büyüsü yapma nedenleri şu şekilde ele alınabilir:

  • Karı-koca arasındaki muhabbetin daha iyi hale gelmesi.
  • Bir kişiyi kendine bağlama.
  • Ticarette daha fazla başarı ve kazanç.
  • Bereket ve bolluğun artması.
  • Büyü yapılan kişinin, büyü yapandan başka insandan başka kimseyi sevememesi.
  • Karşı cinsten birini kendine aşık etme.
  • Birini kendine hayran bırakma.

Biriyle hayırlı ve mutlu bir birliktelik yaşamak için, yedi renk ip bağlama büyüsü yapılmaktadır.

Bu büyüyle de kısa süre sonra sevilen kişi büyünün etkisiyle sizinle iletişim kuracaktır. İp büyülerinin birden fazla türü vardır.

Büyüler hakkında makalelerimiz: https://zinnure.com/buyuler/

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir