1. Anasayfa
  2. Dualar

Kavga Ettiren Dua

Kavga Ettiren Dua
Kavga Ettiren Dua

Kavga ettiren dua nasıl okunur ve medyum hocaların yaptığı kavga ettirme duaları hangileridir sorularını cevaplıyoruz… Kavga ettiren dua, dilek duaları arasında yer almaktadır.

Fakat kötü bir niyet barındırır. Seven kişileri ayırmak, ya da sizi seven kişinin sizden soğuması adına tercih edilir.

Zor durumda bırakma gibi bir amacı barındırdığı için büyük bir titizlik gerektirdiği bilinmektedir. Bu noktada sizlere yardımcı olacağım.

Kavga Ettiren Dua Nedir?

Kavga Ettiren Dua Nedir?
Kavga Ettiren Dua Nedir?

Dualar hem iyi niyet ile hem de kötü niyet ile yapılabilmektedir. Bu yazımda sizler için olumsuz niyet ile yapılan, amaç olarak insanların birbirinden soğumasına neden olan kavga ettirme duaları hakkında bilgiler aktaracağız.

Duanın ne anlama geldiği, kimlerin yapabileceği ve belirtileri gibi konu başlıkları üzerinde duracağız. Kötü niyet ile yapılan dualar da temelde ana amaç; insanların arasını bozmak, fesatlık beslemek, çıkar elde etmektir.

Fakat durum her daim bu şekilde ilerlemez. Günümüz ilişkilerinde iki tarafın zarar gördüğü durumlarda olabilir.

Fakat zarar gören kişiler inatları nedeniyle ilişkilerinden vazgeçmez. Bu noktada 3. kişilerin olaya müdahil olması gerekir.

Dua; temiz bir kalp ve inançlı bir gönül aracılığı ile okunduğu zaman tam anlamı ile verim elde etmenin söz konusu olduğu durumlar ortaya çıkabilir.

Eğer, bir çiftin arasını bozmak gibi bir niyet taşıyorsanız bu dua yapılır. Sonrasında da ilişkiler büyük bir tehlike altına girer. Sürekli olarak gergin bir hal olur.

Kavga Ettiren Dua Belirtileri

Kavga Ettiren Dua Belirtileri
Kavga Ettiren Dua Belirtileri

Kavga ettiren dua belirtileri, dua eğer doğru bir şekilde okunursa çok kısa süre içinde görülmektedir. 10-15 gün kadar bir süre zarfını söylemek gerekir.

Daha önce de ifade ettiğimiz gibi burada yüksek inanç son derece önemlidir. Eksiksiz bir şekilde okunmalıdır.

Belirtileri noktasında, aslında bazı değişkenler vardır. Örnek olarak evli çiftler için bu dua okunursa, evde huzur kalmaz.

Sürekli olarak bir gerginlik olur ve çiftler birbirinden soğur. Çocuklu evliliklerde sorun daha büyük olur. Çocuk bundan çok fazla etkilenir ve aile içinde bölünmeler başlar.

İki arkadaş arasında okunan kavga dualarında fiziksel şiddetin ortaya çıkması söz konusu olabilir. Daha önce açılmayan defterler açılır.

Bu nedenle konuşulmayanlar konuşulur ve yoğun bir gerginlik başlar. Bunun üstesinden gelmek her zaman söz konusu olmayabilir.

Kavga ettiren dua belirtileri sayesinde, duanın işe yarayıp yaramadığını anlamak söz konusu olacaktır. Duaların işe yaraması aslında kişinin inancı ile direkt olarak alakalıdır.

Daha önce de ifade ettiğimiz gibi temiz bir kalpten çıkan duaların tutma şansı çok daha yüksektir. Bunun aksine dua eğer daha öncesi kötülükler ile dolu bir kişi tarafından yapılırsa süreç başkadır.

  • Dua sonrasında kişi kendini gergin hisseder.
  • İnsanlar ile tartışarak içindeki gerginliğin çıkacağını düşünür.
  • Seven iki insan bu dua etkisi sonrasında aralarına giren soğukluğa maruz kalır.
  • Aile içinde kavga duaları, ailelerin bölünmesine neden olabilir.

Huzursuzluğa Neden Olan Dualar

Huzursuzluğa Neden Olan Dualar
Huzursuzluğa Neden Olan Dualar

Huzursuzluğa neden olan dualar, okunması itibariyle ortamda gerginlik yaratır. Bu direkt olarak kötü enerji ile ilişkilendirilebilir.

Kötü enerjinin var olması, girdiği ortamın havasını değiştirir. Bunu bir diğer açıdan nazar gibi algılayabiliriz.

Aslında etkileri çok benzerdir. Bu konuda bilgi almak isteyen kişiler benimle hemen iletişime geçebilir.

Eğer hayatımızda birçok pişmanlığımız var ve kendimizde şüphe ediyorsak mutlaka tövbe etmemiz gerekir. Allah’ın affedici yönü bizlere her daim doğru yolu gösterir.

Dua ederek, Allah’a sığınarak O’ndan talep ederek doğru yolu her daim bulmak mümkündür. Bu noktada da sizlere yardımcı olmam adına benimle iletişime geçebilirsiniz.

Kavga ettiren dualar, bu konuda yetenekli olan insanlar olabileceği gibi sıradan insanlar da olabilir. Benim dua konusunda yapabileceğim sizlere rehber olmak ve doğru yolu göstermektir.

Gösterdiğim yolda siz de inancınız ile hareket ederseniz başarı elde etme şansınız olağandan çok üst noktada olur.

Kavga Çıkartan Dua

Kavga Çıkartan Dua
Kavga Çıkartan Dua

Kavga çıkartan dua, ayırma duası olarak da bilinmektedir. Ayrılmak isteyen kişiler, bu dua seçeneği nedeniyle birbirinden hemen soğumaya başlayabilir.

Araya soğukluk girmesi, kötü duyguların derhal ortaya çıkmasını sağlayacaktır. Kötü duygular ne kadar yoğun ise bunun ortamda hissedilmesi de o kadar üst seviye olur.

İnsanlar her ne kadar barış içinde yaşamak istese de çatışmalar zaman zaman kavgaya dönebilir. Kavga da kendi içinde farklı şekilde değerlendirebilir.

Ufak tartışmalar hayatın gerçekleridir. İnsanlar uzaklaşmak için tartışmak zorunda kalabilirler.  Bu şekilde fikir alışverişi yapılarak doğru yol bulunabilir.

Fakat bazen kavga uzlaşmak için değil, sadece karşı tarafa üstün kurmak adına yapılır. Bu bir nevi güç gösterisi olarak yorumlanmaktadır.

Burada amaç farklı olduğu için konuyu başka şekilde ele almak gerektiğinin farkında olmak gerekir. Huzur kalmadığı için kavga olan ortamın yok edilmesi gerekir.

Kavgada Galip Gelmek İçin Dua

Kavgada Galip Gelmek İçin Dua
Kavgada Galip Gelmek İçin Dua

Kavgada galip gelmek için dua, kişinin tartışmalarında üstün çıkmak adına okuyabileceği dualar olarak tanımlanır. Hayat mücadelemizde birtakım çatışmalara ve kavgalara gireriz.

Bazı kavgalar bizim hayatımızı direkt etkiler. Bazı kavgalar ise sadece iyi hissetmemize neden olur ve uzun vadede getirisi yoktur.

Yukarıda yer verdiğim bilgi üzerinden kavgaya girmek konusunda karar vermek gerekir.

Uzun vadede getirisi olmayan kavgalar, anlık olarak haz verse de sonraki süreçlerde bizi istemediğimiz yollara itebilir. Kişi her daim planlı olmalı ve kavgalarını da bu şekilde yapmalıdır.

Eşler arasında gerginlik olması, onların sürekli olarak kavga ve çatışma halinde olduğunu göstermez. Bazen uzaktan gördüğümüz bir çift kavga ederken aralarının bozuk olduğunu düşünebiliriz.

Fakat her insanın iletişimi başkadır. İletişimin en doğru şekilde kurulması anca tam anlamı ile verimin yüksek olacağı anlamına gelecektir.

En Etkili Kavga Ettirme Duası

En Etkili Kavga Ettirme Duası
En Etkili Kavga Ettirme Duası

En etkili kavga ettirme duası için, daha önce de ifade ettiğim gibi hemen benle iletişime geçmek sizler için en doğru yol olacaktır.

İlk adımda niyetinizin ne olduğunu bilmeniz gerekir. Danışanlarım ile yaşadığım sorunlardan biri de niyetin belirlenmemesidir. Kişiler amaçları doğrultusunda adımlar atarsa, buna göre süreçler belirlerse tabii ki verim alırlar.

Etkili duaların yapılması kadar bozulması da zorlayıcı unsurları içinde barındırabilir. Dua etkisi altında kaldığı için bu durumdan rahatsız olan ve kurtulmak isteyen kişiler olabilir. Bu süreçte de sizlere yardımcı olacağımın altını çizmek istiyorum.

Benimle iletişime geçerek büyü bozma, muska ve benzeri süreçlerden tam anlamı ile fayda elde etmeniz söz konusu olacaktır.

WhatsApp üzerinden de çok basit bir şekilde görüşme yapabiliriz. Ücretsiz bakım ile başlayan süreçlerde gerekli olan adımları tamamlamak çok daha basit olmaktadır.

Tartışma Çıkaran Dualar

Tartışma Çıkaran Dualar
Tartışma Çıkaran Dualar

Tartışma çıkaran dualar, bir ortamda sıyrılmak isteyen, toplumu birbirine katmak isteyen kişiler tarafından talep edilir.

Tartışmanın verdiği gerginliği bazı insanlar sevmezken, kaos adı verilen bu ortam çıkarcıların fayda elde etmek adına kurdukları bir senaryo olarak görülebilir. Bu anlamda talep geldiğinin altını çizmek son derece önemlidir.

Kavga ettiren dua konu başlığında bilgi almak ve gerekli olan araştırmaları değerlendirmek için bizi takip edebilirsiniz.

Sitemde yer verdiğim yazılar haricinde, benimle hemen iletişime geçmeniz de yaşadığınız gizli ilimler ile alakalı sorunların üstesinden gelmenize yardımcı olacaktır.

Dualar hakkında yazılarımız burada: https://zinnure.com/dualar/

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir