1. Anasayfa
  2. Dualar

Kısmet Kapanması

Kısmet Kapanması
Kısmet Kapanması
0

Kısmet kapanması bir insanın şans yönünde hiçbir zaman işlerinin yolunda gitmemesi olarak yorumlanabilir. Metafizik dünyasında yıldız düşüklüğü ile de bağlı olan bu süreç için çeşitli yöntemler kullanılarak kısmet açmak mümkündür.

Bu yazımda sizler için kısmet kapalılığı ve kısmet açma yöntemleri hakkında bilgi aktaracağız. Kısmet açmak için dua ve büyü gibi gizli ilim yöntemleri son derece geçerlidir.

İşleri ters giden ve kısmetsizlikten çok fazla mustarip olan insanlar, kısmet açma yöntemleri ile tekrar mutluluğu yakalayabilir. Bazı insanlar her ne kadar çaba harcarsa harcasın, işleri yolunda gitmediği için sorunlar yaşayabilir.

Kısmeti kapalı olan kişiler; evlilik hayalleri kurarsa bunda başarılı olamaz ya da iş hayatında devamlı sorunlar yaşar.

Bunun haricinde sıkıntılı süreçleri çok fazla geçirirler. Canlı hiçbir şey yapmak istemez. İnsan içine girmekten imtina ederler. Bunun nedeni bazen doğuştan, bazen ise çeşitli büyü ve dua etkileri olabilir.

Bu noktada kapalı olan kısmet nasıl açılır sorusu akıllara gelir. İlk olarak sürecin ücretsiz bakım çalışması ile başladığını ifade etmek gerekiyor.

Bu çalışma sonrasındaki diğer adımlarda ise benim tarafımdan çeşitli uygulamalar yapılmaktadır.

Kısmeti Kapalı Olan Kişiler

Kısmeti kapalı olan kişiler, hayatlarında belli dönemlerde şanssızlık yaşarlarsa bunun bir şans olduğunu düşünürler.

Çünkü sürekli olarak bir bahtsız olma, işlerinin ters gitme durumu vardır. Özel hayatında ve iş hayatında o kadar çok sorun olur ki, asla mutlu olmayacaklarına dair bir inanış onlara hâkim olur.

Aslında burada önemli olan konuda budur. Kişinin mutlu olmayacağına inanması onun hareket kabiliyetini kısıtlar.

Hayattan beklentileri azalır ve bu nedenle bir şey yapma konusunda çok fazla tereddüt yaşar. Karar almaktan imtina eder.

İnsanlar ile olan ilişkilerinde zayıflama başlar. Yeni insanlar ile tanışmak istemediği için evlilik artık ona hayal gibi görünür.

Yazımızın bu kısmında sizler için kısmeti kapalı olan insanların neler yaşadığından bahsedeceğiz. Bu belirtiler üzerinden kendinize teşhis koymaya çalışabilirsiniz.

Fakat en doğru teşhis için daha önce de ifade ettiğimiz gibi WhatsApp üzerinden benimle görüşmeye geçmeniz gerekir. Ancak bu şekilde doğru adımların atılması söz konusu olur.

  • Kısmetin kapalı olması, ortada herhangi bir neden yokken iş hayatında sorunların başlamasına neden olur. Aynı azmanda kişi iş bulmakta da zorluk çekebilir. Rutini sürekli olarak bozulur.
  • İnsan ilişkilerinde ortaya çıkan sorunlar sosyal anlamda derinden etkiler.
  • Evli ise evliliği her daim sorunlu olur. Eğer evli değilse ve evlenmek istiyorsa bir türlü kısmet bulamaz.
  • Sağlık ile alakalı sorunlar yaşar.
  • Kısmet kapalı olması bulaşıcı değildir fakat ortama yayılan kötü enerji insanlarda olumsuz hislere neden olur. Bu nedenle etrafınızda kısmeti kapalı olan kişiler varsa mutlaka ona yardım etmeniz gerekir. Bunun için de benimle iletişime geçmesine vesile olmanız son derece önemlidir.

Kısmet Açma Duası

Kısmet açma duası, kısmeti kapalı olan kişiler üzerinde son derece etkili olan bir yöntemdir. Dualar bilindiği gibi kişilerin eksiklerini kapama ya da zorlukların üzerinden gelme noktasında etkili olur.

Manevi bir güç olduğu için inanışların bu süreçte etkisi çok fazladır. İnançlı bir kişi tarafından okunan dua etki gösterir.

Sizler için doğru yöntemler belirleme konusunda uzun zamandır büyük bir uğraş içindeyim. İnsanlık adına yapılan iyiliklerin, dünyayı daha iyi bir noktaya götüreceği yönündeki inanışım çok yüksektir.

Bu nedenle gerek büyü gerekse dua çalışmalarında her daim saflıktan yana olmuşumdur.

Kısmet açma duası etkisi altında kalan kişide yaşanan bazı değişimler, bunu ifşa edebilir. Kısmeti kapatan şeyler arasında vaka büyüsünün çok etkili olduğu biliniyor.

Vaka büyüsü bozma işlemi için okunacak duaların etkisi çok fazladır. Kısmet kapanması noktasında sizler için önemli bilgiler aktaracağım.

Kısmet Kapalı Olduğu Nasıl Anlaşılır?

Kısmet kapalı olduğu nasıl anlaşılır sorusu, son dönemde de merak edilen önemli bir konu olarak karşımıza çıkıyor diyebiliriz.

İnsanlar hayatlarında her daim inişli ve çıkışlı bir grafik çizebilir. Aslında bu hayatın tam olarak gerçeğidir. Bazı insanlar zorlukların üstesinden gelme konusunda zorlanabilir.

İsyan eden insanlar hayatlarının her daim bu şekilde gideceğini düşünebilir. Fakat bunun doğru olmadığını dile getirmek gerekir.

İşlerinizin test gitmesi kısmetiniz ile alakalıdır. Kısmet durumunuzu düzeltmek için yapabilecekleriniz olduğunu unutmamanız gerekir.

Dünya üzerinde genel bir dengesizlik hali söz konusudur. Bazı insanlar hayatlarını sefa içinde sürerken bazı insanlar cefa çeker.

Bu aslında verilen bir sınavdır. Dünyevi hayat sadece buz dağının görünen kısmıdır. Buz dağının arka kısmında ise aslında bizi gerçeklik bekler.

Kısmet kapalı olması halinde en başta kişi evlenme noktasında sorun yaşar. Evlenmek istemesine karşın bunu bir türlü beceremez.

Daha doğrusu ya karşısına kısmet çıkmaz ya da çıkan kısmetler kötü insanlar olur. Bazen ise kişi kısmet bulasına sevinen kişi sonrasında bunun gerçekten hayırlı olmadığını anlar. Bu önemli bir hayal kırıklığıdır.

Kısmet Açma Yöntemleri Nelerdir?

Kısmet açma yöntemleri nelerdir sorusu, kısmeti kapalı olan kişilerin merak ettiği önemli bir konudur.

Ne yapılması gerektiği kişinin içinde bulunduğu şanssız halden kurtulmak için hangi yöntemlerin daha geçerli olduğu gibi konular merak edilen noktalardır.

Bu anlamda neler yapılması gerektiği ile alakalı bilgi almak için bana ulaşmanız son derece hayırlı olur.

Kısmet açma yöntemleri; kişinin kapalı olan kısmetini açma anlamında oldukça etkilidir. Eğer üzgün ve hüzünlü bir hal içindeyseniz, bu üzgün ve hüzünlü halin temelini anlamak gerekir.

Kişi hayatında her daim kendini kötü hisseden anlar yaşayabilir. Fakat bu anların sıklığı kısmet kapalı olması ya da olmaması hakkında bizlere bilgi verecektir.

Kısmet açma yöntemleri dua ve büyü gibi noktalar üzerinden açıklanabilir. Eğer kişinin kısmeti açık olursa şanslı bir hayat sürer.

İstediği ve mutlu olduğu hayatı yaşar. Ama bunun ne denli devamlı olacağını da kestirmek güçtür.

Kısmet Bağlılığı Büyüsü

Kısmet bağlılığı büyüsü sayesinde, kapalı olan kısmetinizi açma noktasında önemli bilgiler üzerinden sizlere yardımcı olmaktayım.

Kısmeti kapalı olan insanlar şanssız kişiler olurlar. Şansımız eğer yaver gitmezse bunu açıklamak için birçok bahane üretiriz.

Büyü ve dua gibi çalışmalar, bahane üretmek yerine icraat içinde olduğumuz anlamına gelmektedir. Daha önce de ifade ettiğimiz gibi kötü enerji insanları ele geçirme gücü olan durumlardır.

Bu durumlara kendimizi kaptırmamak, daha öncesinde önlem alarak gerekli olan adımları atmak gerekir.

Kısmet kapanması ile alakalı olarak yazımız üzerinde sizlere son derece önemli bilgiler aktardık.

Bilgiler üzerinden yola çıkmanız halinde aklınıza takılan konu her ne olursa olsun bu noktada bilgi almanız da mümkün oluyor.

Büyü ve dua gibi konuların en net açıklanabileceği durumları sitemiz sizlere sunar.

Büyüler hakkında çok fazla bilgi olması, kısmet kapalı olması halinde neler yapmak gerektiği hakkında insanların kafasında bazı fikirler oluşturabilir.

Fakat kişinin kendi yetenekleri ve gücü ile büyü yapması söz konusu dahi olamaz. Büyüler sadece bu alanda yetenekli olan kişiler tarafından yapılır.

Paylaş

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir