1. Anasayfa
  2. Dualar

Kocayı Kendine Bağlamak İçin Ayetel Kürsi

Kocayı Kendine Bağlamak İçin Ayetel Kürsi
Kocayı Kendine Bağlamak İçin Ayetel Kürsi
0

Kocayı kendine bağlamak için Ayetel Kürsi, kocasıyla arasında sorun olan eşler tarafından merak edilerek araştırılan konulardandır.

Bağlama duaları özel ritüeller ve uygulamalarla yapılarak kişilere etki sağlar. İlim ve duaların gizemli güçleri birleşerek kişilerde etkili enerjiler oluşturulur. Bu uygulamalarla ilimlerin derin sırlarıyla kişilere etki eden güce sahip olurlar.

Oluşturulan enerjiler kişilerin bilinçaltına yönlendirilir. Bilinçaltına ulaşan enerjiler kişilerin irade ve düşünce sistemine etki ederek niyete uygun hareket dilmesi sağlanır.

Enerjilere, tılsımların ve varlıkların güçleri eklenerek tesirleri artırılır. Bu işlemler en güçlü ilimlerden yardım alınarak yapılır. Bu etkilerin gerçekleşmesi için alanında uzman ve deneyimli Medyum Zinnure Hoca‘dan yardım alınması gerekir.

Kocayı Kendine Bağlamak İçin Ayetel Kürsi Nedir?

Kocayı kendine bağlamak için Ayetel Kürsi nedir, kim tarafından okunmalıdır sorularının cevabı medyum hocadır.

Bütün ilimler hakkında üst düzey eğitime sahip medyum hoca Yahudi ilmi, Süryani İlmi, İslami ilimler, Havas ilmi ve Ledün ilmi konusunda, gerçek alimlerden eğitim ve feyz almıştır.

Zinnure Yazı Arası

Birçok ilim için alimlerinin elini alarak ilimlerin sırlarına vakıf olan medyum hocaya, Ledün ilmi Allah tarafından bahşedilmiştir.

Doğuştan gelen yeteneklerini alimlerden aldığı ilmi eğitimlerin ışığıyla bütünleştiren hoca şifalı elleri, ilim dolu kalbi, güçlü ve kudretli nefesiyle her ilme ait sır duaları okuyarak, kişilerin dileklerinin gerçekleşmesine yardımcı olur. Bağlama duaları da Ledün ilminde okunan özel dualarla Allah tarafından izin ve onay alınarak gerçekleştirilir.

Kocayı Kendine Bağlamak İçin Ayetel Kürsi Ne İşe Yarar?

Kocayı kendine bağlamak için Ayetel Kürsi ne işe yarar sorusunu cevabı; arası bozuk olan eşlerin sorunlarının giderilmesini, birlik ve bağlılıklarının artarak güçlü bir bağ oluşmasını sağlar.

Evliliklerde, beraberlik ve ilişkilerde yaşanan sorunlar, kişiler arasındaki bağın zayıflamasına ve kişilerin birbirlerinde soğumasına neden olabilir.

Bağlılığın azalmasına bir başka neden de araya başka kişilerin girmesidir. Bu sorunların hepsinin son bulması ve kişilerin birbirlerine bağlarının güçlenmesi, okunan duaların mucizevi etkisiyle mümkün olur.

Ledün ilminde okunan özel dualar kişilere uğur, şans ve kısmet sağlar. Ledün ilmi kişiler için en hayırlı olanı nasip eder. Kişiler tesirli dualar okunduktan sonra mutlu ve birbirine daha sıkı bağlarla bağlanarak mutlu bir yuva kurarlar.

Kocayı Kendine Bağlamak İçin Ayetel Kürsi Belirtileri Nelerdir?

Kocayı kendine bağlamak için Ayetel Kürsi belirtileri nelerdir, kişilerde görülen etkileri nelerdir merak edilen konulardır. En çok görülen belirtiler:

  • Kişilerarasında yaşanan sorunlar ve sorun olan nedenler azalarak biter.
  • Sorunların ortadan kalkmasıyla kişiler arasındaki mesafeler kapanır.
  • Kişilerin birbirlerine olan ilgisi ve düşkünlüğü artar.
  • Birbirlerini daha çok önemsemeye başlarlar.
  • Kişilerin birbirlerine olan bağlılıkları her geçen gün artarak kenetlenme olur.
  • Kişiler arasındaki bağ kuvvetli bir aşka dönüşür.

Kocayı Kendine Bağlamak İçin Ayetel Kürsi Nasıl Okunur?

Kocayı kendine bağlamak için Ayetel Kürsi nasıl okunur, hangi gün başlanır, kaç gün süreyle okunur gibi soruların cevapları bakım çalışması sonrasında medyum hoca tarafından verilir. Kişinin işlem tahtası uygun olduğu gün okumalara başlanır.

7 gün 7 gece süren okumalar kişiye verilen ev okumalarıyla tamamlanır. Medyum hoca tarafından Ledün ilminde başlatılan okumalar, evde kişi tarafından devam edilir.

Kişi okumalara 7 gün boyunca devam eder. Ayetel Kürsi ve ardından Salatı Tefriciye, Yasin-i Şerif okunarak her gün okuma tamamlanır.

Yasin-i Şerif okumak içinhttps://kuran.diyanet.gov.tr/mushaf/kuran-meal-2/yasin-suresi-36/ayet-1/diyanet-isleri-baskanligi-meali-1

Kişinin okumaya başlamadan önce gusül abdesti alması 2 rekât şükür namazı kılması ve niyetini tazeleyerek okumalara başlaması gerekir. Okumalar tamamlanınca kişiler arasında olumlu yönde gelişmeler yaşanır.

Zinnure Yazı Sonu

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir