1. Anasayfa
  2. Büyüler

Medyum Olmak

Medyum Olmak
Medyum Olmak

Medyum olmak isteyenlerin tarafımıza çok fazla soru yöneltmesi sonrasında bu konu başlığı ile alakalı bir yazı hazırlayarak sizlerin sorularını cevaplamaya karar verdim.

İlk olarak bu ilmin doğuştan gelen bir yetenek üzerine inşa edildiğinin bilincinde olmak gerekir. Yetenek sahibi kişiler, gizli ilimler konusunda aldıkları eğitimler ve öğretiler ile başarılı sonuçlar alabilir.

Medyum nasıl olunur ve medyum olmak için ne yapmak gerekir? Nasıl medyum olunur? Medyum özellikleri nelerdir? Medyumlar tarafından yapılan büyüler nelerdir? Medyum var mıdır? Hepsinin cevapları bu yazıda!

Medyum Olmak Nedir?

Medyum Olmak Nedir?
Medyum Olmak Nedir?

Medyum olmak nedir sualini cevaplamadan önce medyumluk yapabilmek için gerekli olan şartları konuşmak daha doğru olur…

Medyumluk yapabilmek için kişinin birçok özelliğini bünyesinde barındırması şarttır. Bunun yanında birçok farklı ilim ile alakalı derin bir öğreti sahibi olması ve bunu benimsemesi gerekir.

Kısaca sadece bilgi sahibi olmanın yeterli olması söz konusu değildir. Kişinin öğrendiklerine derin bir tutku ile bağlı olması gerekir. Aileden gelen bu öğretiler, tam olarak bir miras olarak yorumlanır.

Ölüler ve diriler arasında bağ kurma yeteneği, telepati gücü, kişinin iradesine hâkim olma çalışmaları, dua ve büyü bilgisi, kişiye özel tılsımlı söz üretme, enerji yaratma potansiyeli gücünün yüksek olması için çok önemli özelliklerin bünyede olması gerekir.

Bunun yanında büyü bozma konusunda da başarılı olmak gerekir. Bu anlamda araştırmalarınızı yaparken hangi sorulara yanıt bulmanız gerektiği önemlidir.

Bu minvalde hazırladığımız yazımızda işinize yaracağın düşündüğümüz birçok önemli içerik konusunu sizlere sunacağız. Birçok inanış bu vazifenin babadan ve atadan geçtiğini ifade eder.

Medyum Nasıl Olunur?

Medyum Nasıl Olunur?
Medyum Nasıl Olunur?

Medyum nasıl olunur sorusu, gizli ilimlere ilgi duyan, kendinde de birtakım yetenekler olduğuna inanan kişilerin sorduğu bir sorudur.

İlk olarak tarihsel süreçlerde farklı isimler ile anılan bir hizmet olduğunu söylemek gerekir. Eski dönemlerde cadı ismi verilen kişiler, sahip olduğu üstün yetenekler ile kötülükler yapma eğiliminde olurdu.

Cadıların yaptığı kötülükler bütün bir ilme karşı tepki oluşmasına neden oldu. Toplumun büyük kesimi, gizli ilimlerin daha çok kötülük yapma, insanlara zarar verme eğilimi taşıdığını düşünmeye başladı.

Fakat sizlere sunacağımız bilgiler üzerinden de anlayacağınız gibi bu sadece bir yanılgıdır. Burada önemli olan nokta konuyu doğru ele almaktır.

Medyum özelliklerine sahip olan kişilerin belli başlı özellikleri vardır. Bunlar arasında ilk sırada din konusunda bilgi sahibi olmasıdır.

Sadece İslam dini değil, diğer dinler ve diğer kutsal kitapları da bilmeli, buradan çıkarımlar yapmalıdır. Arapça bilmek, insan psikolojisinden anlamak, gönül gözünün açık olması ve 6. His gibi önemli özellikler de vardır.

Nasıl Medyum Olunur?

Nasıl Medyum Olunur?
Nasıl Medyum Olunur?

Nasıl medyum olunur sorusuna bu yazımızda sizler için detaylı bir şekilde yanıt vererek aklınıza takılan sorulara cevap verdik.

Fakat bazı yerlerde halen merak ettiğiniz ve aklınıza takılmaya devam eden sorular olabilir. Bunlara yanıt almak için ise yapmanız gereken sadece bana ulaşmak. Sitemizde yer alan numara üzerinden bunu yapabilirsiniz.

Medyumluğun ne olduğu, hangi yöntemleri uyguladığı, hangi yöntemlerin başarılı olduğu ve benzeri sorular her daim yanıtlanacaktır.

Büyüler, ölülüler ve diriler arasında iletişim kurma gücü, nazarın etkileri, fal, rüya tabirleri, astroloji konuları ve daha birçok detay bu sürecin etkilenmesi noktasında önemli rol oynadı.

Medyum olmak hakkında bu yazımda da sizlere önemli bilgiler sunduk. Sizler için hazırladığımız diğer yazıları da okuyabilir, bu sayede genel anlamda gizli ilim başlığında aklınıza takılan soruların her birine yanıt verebilirsiniz.

Günümüzde bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olmanın ne denli kötü sonuçlara yol açtığını görmeniz, bilgi edinmek için bizi tercih etmenize neden olacaktır.

Medyum Özellikleri Nelerdir?

Medyum Özellikleri Nelerdir?
Medyum Özellikleri Nelerdir?

Medyum özellikleri nelerdir sorusu ise daha çok bu konuda başarılı bir kişi seçimi yapmak da doğru yerden yardım almak adına önemlidir diyebiliriz.

İlk başta medyumların güvenilir olması gerekir. Güvenilir olmak burada normal insan güvenirliği gibi düşünebiliriz. Kimse güvenmediği bir insan sırlarını açmak istemez.

Gizli ilim konusunda uzman olan bu kişilerin yapabildiklerinde aslında sınır yoktur. Fakat en başta büyü yapma, büyü bozma, astroloji, rüya tabirleri, havas ilmi, hüddam gibi uygulamalar yer alıyor.

Ruhani varlıklar ile iletişime geçerek insanların iradelerine hâkim olma güçleri de ağır basar. Medyum hocalar, ruhani varlıklar ile iletişime geçebilir ve farklı çeşitlerde büyü yapabilirler.

Bu büyüler kara ve ak büyü olmak üzere 2 başlık altında incelenir. Sitemizde de bunlar hakkında önemli bilgiler olduğunu ifade edebiliriz. Bunlar üzerinde sahip olduğunuz bilgiler sizlere yardımcı olacaktır.

Medyumlar Tarafından Yapılan Büyüler

Medyumlar Tarafından Yapılan Büyüler
Medyumlar Tarafından Yapılan Büyüler

Medyumlar tarafından yapılan büyüler hakkında bilgileri bilmek, konuyu daha iyi analiz etmeye yardımcı olacaktır. Bu noktada büyüler kara büyü ve ak büyü olmak üzere 2 başlık altında incelebilir.

Kara büyülerde amaç insanlara zarar vermek ya da toplumsal anlamda yıkımlar ortaya çıkartmak olabilir. Eski zamanlarda bu yana kara büyücüler tarafından bu şekilde pek çok büyü yapılmıştır.

Papaz büyüleri kara büyüler denildiği zaman akıllara gelen ilk seçeneklerden biridir.

Aşk büyüsünde amaç çiftleri bir araya getirmek, kırgınlıkları yok etmek iken, papaz büyüsü de aşk için yapılan bir uygulama olmasına karşın ayrılık için talep edilir.

3. kişi olarak seven iki kişiyi ayırmak ya da eşinizin sizden soğuması için yapılan etkili bir yöntemdir. Medyumlar tarafından tüm büyüler yapılabilir.

Burada önemli olan hangi hocadan destek aldığınızdır. Güvenilir bir hoca arayışı içindeyseniz en doğru yerde olduğunuzu ifade edebilirim.

Sizler için yaptığım uygulamalar daha öncesinde de denenmiş ve başarılı sonuçlar alınmıştır.

Medyum olmak için gerekli olan yetilere sahip olmam haricinde, sürekli olarak kendimi geliştiren ve bunu büyü bir titizlik ile yapan bir yapım olduğunu söylemem gerekiyor.

Birçok yetenekli kişi, yetenekleri üzerine gitmeyerek kendini harcadı. Şu an yer yeryüzünde yaşayan yeteneklere sahip çok sayıda insan vardır.

Medyum Var mıdır?

Medyum Var mıdır?
Medyum Var mıdır?

Medyum var mıdır sorusu da evrende her daim sorulan, cevap alınsa bile sorulmaya devam edecek gizemli bir sorudur.

Fantastik bir kavram olmamasına rağmen birçok kişi bunu fantastik bir kavrama çevirerek hayal ürün olmasını sağlamaya çalışıyor. Ama alimler tarafından yazılan kitaplar, eski kaynaklar göstermektedir ki, bu ilim sonsuzdur.

Büyü yapımında tercih edilen malzemeler, kişilerin duygu ve düşünceleri, irade altına alma gücü ve benzeri kavramlar insanlar için her zaman merak edilen önemli konulardır.

Psikoloji ile alakalı araştırma yapıldığında bilimin bazen yetersiz kaldığını görebiliriz. Bu yetersizliği kapatmak adına çeşitli çalışmalar vardır.

Fakat aslında bakıldığı zaman bu yetersizliğin nedeni gizli ilimlerdir. Gizli ilimler açıklaması son derece zor olan ve her daim yeniliklerin çıkabildiği bir süreçtir. Büyülerin insan psikolojisini çok fazla irdelemesi de bu anlamda ele alınabilir.

Kendini geliştiren, insanlığa ve doğaya karşı özverili olan bir medyum hocanın başarılı olma ihtimali son derece yüksektir.

En başta bilinmesi gerekir ki bu bir meslek değil bir vazifedir. Ben şu an sizlere ettiğim yardımı tam olarak da bu şekilde görmekteyim.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir