1. Anasayfa
 2. Büyüler

Soğan Büyüsü

Soğan Büyüsü
Soğan Büyüsü
0

Soğan büyüsü, büyüler tarihin en eski seçeneklerinden biri olmanın yanında hem kötü hem de iyi amaçlar için kullanılmaktadır.

Eski dönemde, özellikle iletişim konusunda kopuk olunan zaman diliminde, pek çok özel kişi farklı yöntemler üreterek insanlık için katkıda bulunmak istemiştir. Bu yöntemler halen daha günümüzde etkisini yitirmeden kullanılmaya devam eder.

Büyülerin tamamının günümüzde hala tercih edildiğini ya da kullanıma uygun olduğunu söylemek doğru olmaz. Bunun nedeni ise ritüel malzemelerinin değişmemesi ile alakalıdır.

İşlem sırasında tercih edilen bazı malzemelerin bulunması mümkün olmayabilir. Bunlar arasında değerli taşlar ve bazı hayvanlar yer alır.

Nesli tükenen hayvanlar ile eski zamanlarda yapılan büyüler günümüzde yapılamayabilir. Bu da önemli bir sorun olarak her daim karşımıza çıkar.

Büyüler yapılırken tercih edilen yöntemler için pek çok değerlendirme yapmak söz konusu olabilir. En önemlisi bu yöntemlerin kişilerin içinde bulundukları sıkıntı ve amaç doğrultusunda yapılması ile alakalıdır.

Eğer kişilerin hayatları negatif yönde gidiyorsa bunun değişmesi için çaba göstermesi son derece olası bir durumdur.

Bu çabanın içten ve samimi olması gerekir. Aksi halde sorunlar büyür ve bir şekilde içinden çıkılmayan hal alır. Büyüler hakkında net bir şekilde bilgi sahibi olmak, sizleri her daim doğru yola götüren unsurlar olabilir.

Fakat bir kişinin büyü hakkında ekstra bilgi öğrenmesi için uzman kişilerden destek alması şarttır. Medyumlar ritüel üzerine yapıla çeşitli değişimler ile hayatını kötü şekilde etkileyen süreçler geliştirebilir.

Soğan Büyüsü Nedir?

Soğan Büyüsü Nedir?
Soğan Büyüsü Nedir?

Soğan büyüsü nedir sorusunu merak edenler için araştırma yapanlar için bu yazımızı hazırladık. Soğan büyüleri kara büyü olarak da tercih edilebilir. Bu son derece riskli bir durumdur.

Kara büyüler günlük hayat içinde kişilere olağan üst zararlar verebilir. Bunun içinden nasıl çıkacağı her daim bilinmez. Çıkmazlar insan hayatını kötü etkiler.

Soğan Büyüsü Nasıl Yapılır?

Soğan Büyüsü Nasıl Yapılır?
Soğan Büyüsü Nasıl Yapılır?

Soğan büyüsü nasıl yapılır sorusu da merak edilen bir sorudur. Daha önce de ifade ettiğimiz gibi pek çok farklı yapılma yöntemi olan bir büyü olması ilginin üzerinde olmasına neden olmaktadır.

El yazması büyücülük kitaplarında da bu çok sık bir şekilde ifade edilir. İşlemin temel malzemesi isminde de anlayacağınız gibi soğandır.

Sabun büyüsüne benzeyen ritüeller vardır. İşlem öncesinde niyet edilir ve çeşitli manevi enerji yönlendirme çalışmaları ile desteklenir.

Çalışmalar metafizik uzmanları tarafından uygulanmalıdır. Ritüel çalışmasına bu şekilde geçiş yapılır. Soğan büyüsü için tılsımlı iğneler batırılması da son derece önemlidir. Batırılan her iğne kader değişimi anlamına gelecektir.

Sitemiz, bu noktada sizlere verdiği önemli bilgiler ile manevi anlamda yüksek doygunluk sağlamaya devam etmektedir. Merak ettiğiniz her ne konu varsa yazılarımız ile bu anlamda sizlere yanıt veriyoruz.

Soğan Büyüleri Nasıl Etki Eder?

Soğan Büyüleri Nasıl Etki Eder?
Soğan Büyüleri Nasıl Etki Eder?

Soğan büyüleri nasıl etki eder sorusu da merak edilen önemli bir konudur. İlk olarak bu büyülerin hem kişi hem de hane üzerinde uygulanmasının söz konusu olduğunu söylemek gerekiyor.

Eğer haneye uygulanırsa, hane içinde var olan enerjide muhteşem bir değişim olur. Bu enerji değişimi hane içinde var olan kişileri etkiler.

Etki yönü işlemin amacına göre olmaktadır. Eğer pozitif bir bilinç ile yapılan büyü varsa, hane halkının enerjisi de pozitif yönde akış gösterir.

Tam tersi olması halinde de negatif akış yani kara büyülerden söz etmek mümkün olur. Son derece tehlikeli sonuçlar b şekilde ortaya çıkar.

Soğan Büyüsü Ne İşe Yarar?

Soğan Büyüsü Ne İşe Yarar?
Soğan Büyüsü Ne İşe Yarar?

Soğan büyüsü ne işe yarar sualini sizin için detaylı cevaplandırıyoruz. Peki bu büyü ne işe yarar? Soru aslında tam olarak bu şekilde sorulmalıdır. Büyülerin etkisi ve ne işe yaradıklarını bilmek alacağımız etkileri de bilmek anlamına gelecektir.

Çok sayıda kişi büyü süreçlerini hayatlarını daha iyi noktaya ulaştırmak için değerlendirir. İşle yaptıran kişinin geri dönüşleri gözlemlenir.

Soğan büyüleri etkileri dediğimiz zaman pek çok farklı süreç ve içerik akıllara gelebilir. Hepsini yazımızın bu kısmında ve ilerleyen noktalarında sizlere anlatmak adına gayret içinde olacağız.

Büyülerin insan hayatı üzerinde çok önemli etkisi olduğunu düşünürsek, bu bağlamda hareket etmek gerekir.

Yapılan işlemin belirtileri ve buna bağlı olarak etkileri her daim merak edilen önemli bir konu başlığı oldu. Soğan büyüsü çok farklı amaçlar için hizmet eden etki alanı son derece geniş ve büyük süreçlerden biridir.

İşlemin etkileri ve belirtileri iyi bilinmeli ve buna göre hareket edilmelidir.

Sizlere madde madde bu noktada önemli bilgi vereceğiz:

 • Kişi sürekli olarak ruh hali değişimleri yaşayabilir. Bir süre sonra bu durum kişinin kaygılanmasına neden olur.
 • Uyku düzensizlikleri meydana gelebilir.
 • Yemek yeme alışkanlıklarında meydana gelir.
 • Geçici olarak yorgunluk meydana gelir.
 • Aşırı terleme olur.

Bu yukarı da ifade ettiğimiz belirtiler, kişi üzerinde meydana gelen ruhani etkilerdir. Yani büyünün insan üzerindeki etkisine sizler için değindik. Yazımızın kalan kısmında da büyünün ne işe yaradığı konusunda önemli bilgiler vereceğiz.

Soğan Büyüleri Ne İşe Yarar?

Soğan Büyüleri Ne İşe Yarar?
Soğan Büyüleri Ne İşe Yarar?

Soğan büyüleri ne işe yarar sorusu, daha çok neden büyü yaptırmalıyız sorusuna yanıt verir. Bu açıdan konuyu okumak ve değinmek son derece verimli olacaktır. Büyülerin etki güçlerini gözlemlerken bazı noktaları da tam anlamak ancak bu sayede olur.

En başta büyülerin insan hayatında önemli yerlere sahip olduğunu bilmeli ve buna göre davranış şekli sunmalıyız.

Son zamanlarda büyüler, insan hayatında çok önemli yer tutar. Büyülerin bu denli önemli yere sahip olması bizlere de etki eder. Soğan büyüsü getirileri nedeniyle insanlar tarafından tercih edilen bir seçenek olmuştur.

En başta bereket anlamında son derece etkilidir. Kişi için hayırlı kazanç ve müşteri artması anlamına gelebilir.

Aynı zamanda kişi eğer ki kendine hayır sağlamayan bir çevreye sahip ise soğan büyüsü sayesinden bundan uzaklaşır ve kendine hayrı olan bir çevre edinir.

Soğan Büyüleri Kötü Etkileri

Soğan Büyüleri Kötü Etkileri
Soğan Büyüleri Kötü Etkileri

Soğan büyüleri kötü etkileri, niyet sonucunda ortaya çıkar. Yani eğer biri sizin hakkınızda kötü niyet sahibi ise ve sizin kötülük görmenizi isterse soğan büyüsü bu noktada çok etkili olur.

Nasıl kötü etkileri olduğunu da yazımızda net bir şeklide sizlere sunarak süreç hakkında çok önemli bilgi aktarımı yapmaya devam edeceğiz.

 • Soğan büyüsünün etkisi altında olan kişi sürekli olarak kavgalara girer ve bu kavgalar kişinin hayatını kötü etkiler.
 • Olumsuz birtakım arkadaşlıklar kurar. Bu arkadaşlıklar nedeniyle maddi ve manevi anlamda büyük kayıplar yaşar.
 • Karşısında olan insanlar her daim hayırsız olur.
 • Kötü bağımlılıklar edinir ve bundan kurtulmaz.
 • Kişi sürekli olarak kâbus görür.

Sizlere yukarıda, soğan büyüsünün kara büyü özelliklerini aktardık. Daha önce de sıklıkla ifade ettiğimiz gibi büyülerin hem karanlık hem de aydınlık yüzleri vardır.

İki tarafı da iyi tanımak ve buna göre hareket etmek son derece önemlidir. Büyülerin kötü etkisi altında kaldığınız zaman bundan kurtulmak adına neler yapacağınızı merak edebilirsiniz.

Gerçek anlamda net etki almanın ise bir yolu vardır. Sadece gerçek ve güvenilir medyum hocalar sizlere yardım eder.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir